Mail Login (8.x-2.11) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: Email address
ar: عنوان البريد الإلكتروني

en: Administration
ar: إدارة

en: About
ar: حول

en: Username or email address
ar: اسم المستخدم أو عنوان البريد الإلكتروني

en: You can use your username or email address to login.
ar: بإمكانك استخدام اسم المستخدم أو عنوان البريد الإلكتروني لتسجيل الدخول.
