Mail Login (8.x-2.11) - en to ca translation catalogue (5 entries)

en: Email address
ca: Adreça de correu electrònic

en: Administration
ca: Administració

en: About
ca: Detalls

en: Username or email address
ca: Nom d'usuari o adreça de correu electrònic

en: Password reset instructions will be sent to your registered email address.
ca: Les instruccions per a reinicialitzar la contrasenya s'enviaran a la vostra adreça de correu electrònic registrada.
