Mail Message Templates (1.0.7) - en to uk translation catalogue (10 entries)

en: Body
uk: Вміст

en: Status
uk: Стан

en: Delete
uk: Видалити

en: Subject
uk: Тема

en: Disabled
uk: Вимкнено

en: Enabled
uk: Увімкнено

en: Notes
uk: Примітки

en: Are you sure you want to delete %name?
uk: Ви дійсно бажаєте видалити %name?

en: Message ID
uk: ID повідомлення

en: content @type: deleted @label.
uk: матеріал @type: видалено @label.
