Mail Message Templates (1.0.8) - en to am translation catalogue (6 entries)

en: Body
am: አካል

en: Status
am: ሁኔታ

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Subject
am: ዓርእስት

en: Disabled
am: ቦዘኔ

en: Enabled
am: ንቁ
