Mail Message Templates (1.0.8) - en to ast translation catalogue (6 entries)

en: Body
ast: Cuerpu

en: Status
ast: Estáu

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Subject
ast: Asuntu

en: Disabled
ast: Desactiváu

en: Enabled
ast: Activáu
