Mail Message Templates (1.0.8) - en to bs translation catalogue (5 entries)

en: Body
bs: Tijelo

en: Delete
bs: Briši

en: Subject
bs: Naslov

en: Disabled
bs: Onemogućen

en: Enabled
bs: Omogućeno
