Mail Message Templates (1.0.8) - en to eo translation catalogue (6 entries)

en: Body
eo: Korpo

en: Status
eo: Stato

en: Delete
eo: Forigu

en: Subject
eo: Temo

en: Disabled
eo: Malŝaltita

en: Enabled
eo: Ŝaltita
