Mail Message Templates (1.0.8) - en to es translation catalogue (10 entries)

en: Body
es: Cuerpo

en: Status
es: Estado

en: Delete
es: Eliminar

en: Subject
es: Asunto

en: Disabled
es: Desactivado

en: Enabled
es: Activado

en: Notes
es: Notas

en: Are you sure you want to delete %name?
es: ¿Seguro que desea borrar %name ?

en: Message ID
es: ID de mensaje

en: content @type: deleted @label.
es: @type de contenido: eliminado @label.
