Mail Message Templates (1.0.8) - en to et translation catalogue (7 entries)

en: Body
et: Sisu

en: Status
et: Olek

en: Delete
et: Kustuta

en: Subject
et: Teema

en: Disabled
et: Keelatud

en: Enabled
et: Lubatud

en: Are you sure you want to delete %name?
et: Oled sa kindel, et soovid kustutada %name?
