Mail Message Templates (1.0.8) - en to fi translation catalogue (8 entries)

en: Body
fi: Sisältö

en: Status
fi: Tila

en: Delete
fi: Poista

en: Subject
fi: Aihe

en: Disabled
fi: Ei käytössä

en: Enabled
fi: Käytössä

en: Notes
fi: Lisätietoa

en: Are you sure you want to delete %name?
fi: Oletko varma että haluat poistaa kategorian %name?
