Mail Message Templates (1.0.8) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Body
is: Skrokkur

en: Status
is: Støða

en: Delete
is: Strika

en: Subject
is: Yvirskrift

en: Disabled
is: Óvirkjað

en: Enabled
is: Virkjað
