Mail Message Templates (1.0.8) - en to fr translation catalogue (10 entries)

en: Body
fr: Corps

en: Status
fr: État

en: Delete
fr: Supprimer

en: Subject
fr: Objet

en: Disabled
fr: Désactivé

en: Enabled
fr: Activé

en: Are you sure you want to delete %name?
fr: Êtes-vous sûr(e) de vouloir supprimer %name ?

en: id
fr: identifiant (id)

en: Message ID
fr: Identifiant (ID) du message

en: content @type: deleted @label.
fr: Contenu @type : @label supprimé.
