Mail Message Templates (1.0.8) - en to he translation catalogue (8 entries)

en: Body
he: תוכן

en: Status
he: סטטוס

en: Delete
he: מחיקה

en: Subject
he: נושא

en: Disabled
he: מושבת

en: Enabled
he: מופעל

en: Notes
he: הערות

en: Are you sure you want to delete %name?
he: בטוחים שברצונכם למחוק את %name?
