Mail Message Templates (1.0.8) - en to hr translation catalogue (7 entries)

en: Body
hr: Sadržaj

en: Delete
hr: Ukloni

en: Subject
hr: Naziv

en: Disabled
hr: Onemogućeno

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: Notes
hr: Bilješke

en: Are you sure you want to delete %name?
hr: Jeste li sigurni da želite obrisati %name?
