Mail Message Templates (1.0.8) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: Body
id: Isi

en: Delete
id: Hapus

en: Subject
id: Judul

en: Disabled
id: Non Aktif

en: Enabled
id: Aktif

en: Are you sure you want to delete %name?
id: Apakah anda yakin akan menghapus %name?
