Mail Message Templates (1.0.8) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Body
is: Meginmál

en: Status
is: Staða

en: Delete
is: Eyða

en: Subject
is: Viðfangsefni

en: Disabled
is: Óvirkt

en: Enabled
is: Virkt
