Mail Message Templates (1.0.8) - en to ja translation catalogue (8 entries)

en: Body
ja: 本文

en: Status
ja: 状態

en: Delete
ja: 削除

en: Subject
ja: 件名

en: Disabled
ja: 無効

en: Enabled
ja: 有効

en: Notes
ja: ノート

en: Are you sure you want to delete %name?
ja: %name を削除してもよろしいですか？
