Mail Message Templates (1.0.8) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Body
jv: Isi

en: Delete
jv: Busak

en: Subject
jv: Subyek

en: Disabled
jv: Mati

en: Enabled
jv: Urip
