Mail Message Templates (1.0.8) - en to km translation catalogue (6 entries)

en: Body
km: តួ

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Delete
km: លុប

en: Subject
km: ប្រធាន​បទ​

en: Disabled
km: បាន​បិទ

en: Enabled
km: បាន​បើក
