Mail Message Templates (1.0.8) - en to lt translation catalogue (9 entries)

en: Body
lt: Turinys

en: Status
lt: Būsena

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Subject
lt: Tema

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Notes
lt: Pastabos

en: Are you sure you want to delete %name?
lt: Ar tikrai norite pašalinti %name?

en: Message ID
lt: Žinutės ID
