Mail Message Templates (1.0.8) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: Body
my: စာကိုယ်

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Subject
my: အကြောင်း

en: Disabled
my: ပိတ်ထားသည်
