Mail Message Templates (1.0.8) - en to ne translation catalogue (6 entries)

en: Body
ne: मुख्य भाग

en: Status
ne: अवस्था

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Subject
ne: विषय

en: Disabled
ne: निष्क्रिय बनाइएको

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको
