Mail Message Templates (1.0.8) - en to nl translation catalogue (10 entries)

en: Body
nl: Inhoud

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Subject
nl: Onderwerp

en: Disabled
nl: Uitgeschakeld

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: Notes
nl: Notities

en: Are you sure you want to delete %name?
nl: Weet u zeker dat u %name wilt verwijderen?

en: id
nl: ID

en: Message ID
nl: Bericht-ID

en: content @type: deleted @label.
nl: inhoud @type: @label verwijderd.
