Mail Message Templates (1.0.8) - en to os translation catalogue (6 entries)

en: Body
os: Мидис

en: Status
os: Статус

en: Delete
os: Аппар

en: Subject
os: Темæ

en: Disabled
os: Хицæн у

en: Enabled
os: Иу у
