Mail Message Templates (1.0.8) - en to ps translation catalogue (6 entries)

en: Body
ps: تنه

en: Status
ps: حالت

en: Delete
ps: ړنګول

en: Subject
ps: موضوع

en: Disabled
ps: ناتوانه

en: Are you sure you want to delete %name?
ps: تاسو ډاډه یاست په ړنګول د %name؟
