Mail Message Templates (1.0.8) - en to sk translation catalogue (9 entries)

en: Body
sk: Text

en: Status
sk: Stav

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Subject
sk: Predmet

en: Disabled
sk: Zakázané

en: Enabled
sk: Povolené

en: Notes
sk: Poznámky

en: Are you sure you want to delete %name?
sk: Naozaj chcete odstrániť %name?

en: content @type: deleted @label.
sk: @type: @label bol odstránený.
