Mail Message Templates (1.0.8) - en to sq translation catalogue (6 entries)

en: Body
sq: Trupi

en: Status
sq: Gjendja

en: Delete
sq: Fshij

en: Subject
sq: Subjekti

en: Disabled
sq: Çaktivizuar

en: Enabled
sq: Aktivizuar
