Mail Message Templates (1.0.8) - en to sv translation catalogue (9 entries)

en: Body
sv: Brödtext

en: Delete
sv: Radera

en: Subject
sv: Ämne

en: Disabled
sv: Ej aktiverad

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: Notes
sv: Anteckningar

en: Are you sure you want to delete %name?
sv: Är du säker på att du vill radera %name?

en: id
sv: ID

en: Message ID
sv: ID-nummer för meddelande
