Mail Message Templates (1.0.8) - en to te translation catalogue (6 entries)

en: Body
te: వివరము

en: Status
te: స్థితి

en: Delete
te: తొలగించు

en: Subject
te: విషయం

en: Disabled
te: అచేతనం అయింది

en: Enabled
te: చేతనం అయింది
