Mail Message Templates (1.0.8) - en to ur translation catalogue (6 entries)

en: Body
ur: متن

en: Status
ur: حالت

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Subject
ur: موضوع

en: Disabled
ur: غیر فعال

en: Enabled
ur: فعال
