Mail Message Templates (1.0.8) - en to eu translation catalogue (7 entries)

en: Body
eu: Gorputza

en: Status
eu: Egoera

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Subject
eu: Gaia

en: Disabled
eu: Ezgaituta

en: Enabled
eu: Gaituta

en: Notes
eu: Oharrak
