Mail Message Templates (1.0.8) - en to fa translation catalogue (9 entries)

en: Body
fa: بدنه

en: Status
fa: وضعیت

en: Delete
fa: حذف

en: Subject
fa: موضوع

en: Disabled
fa: غیرفعال

en: Enabled
fa: فعال

en: Notes
fa: یادداشت‌ها

en: Are you sure you want to delete %name?
fa: آیا از حذف %name اطمینان دارید؟

en: Message ID
fa: شناسه پیغام
