Mail Message Templates (1.0.8) - en to hi translation catalogue (7 entries)

en: Body
hi: मुख्य भाग

en: Status
hi: अवस्था

en: Delete
hi: मिटायें

en: Subject
hi: विषय

en: Disabled
hi: निर्योग्य

en: Enabled
hi: सक्रिय करें

en: Are you sure you want to delete %name?
hi: क्या आप आश्वस्त हैं की आप %name डिलीट करना चाहते हैं?
