Mail Safety (2.0.0) - en to ca translation catalogue (15 entries)

en: delete
ca: suprimeix

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Subject
ca: Assumpte

en: none
ca: cap

en: Settings
ca: Paràmetres

en: View
ca: Mostra

en: Mail
ca: Correu

en: Module
ca: Mòdul

en: To
ca: Per

en: Details
ca: Detalls

en: Key
ca: Clau

en: Clear
ca: Neteja

en: Are you sure you want to delete this mail?
ca: Esteu segur que voleu esborrar aquest correu?

en: Delete mail
ca: Esborrar correu

en: Dashboard
ca: Tauler
