Mail Safety (2.0.0) - en to si translation catalogue (5 entries)

en: delete
si: මකාදැමීම

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Subject
si: කාරණය

en: Clear
si: පිරිසිදු කරන්න

en: Dashboard
si: උපකරණ පුවරුව
