Mail Safety (2.1.0) - en to fr translation catalogue (13 entries)

en: delete
fr: supprimer

en: Delete
fr: Supprimer

en: Subject
fr: Objet

en: none
fr: aucun(e)

en: Settings
fr: Paramètres

en: View
fr: Voir

en: Mail
fr: Courriel

en: To
fr: À

en: Details
fr: Détails

en: Key
fr: Clef

en: Clear
fr: Vider

en: Bcc
fr: cci

en: Dashboard
fr: Tableau de bord
