Mail Safety (2.1.0) - en to kn translation catalogue (13 entries)

en: delete
kn: ಡಿಲೀಟ್ ಮಾಡಿ

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Subject
kn: ವಿಷಯ

en: none
kn: ಯಾವುದು ಇಲ್ಲ

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: View
kn: ನೋಡು

en: Mail
kn: ಮೈಲ್

en: Module
kn: ಘಟಕ

en: To
kn: ಗೆ

en: Details
kn: ವಿವರಣೆಗಳು

en: Key
kn: ಕೀಲಿ

en: Clear
kn: ತೆರವುಗೊಳಿಸು

en: Date sent
kn: ಕಳುಹಿಸಿದ ದಿನಾಂಕ
