Mail Safety (2.1.0) - en to lo translation catalogue (5 entries)

en: delete
lo: ລຶບ

en: Delete
lo: ລຶບ

en: View
lo: ພາບລວມ

en: Clear
lo: ລົບລ້າງ

en: Dashboard
lo: ກະດານສະຫຼຸບຂໍ້ມູນ
