Mail Safety (2.1.0) - en to mg translation catalogue (5 entries)

en: delete
mg: fafao

en: Delete
mg: Fafaina

en: Subject
mg: Lohahevitra

en: Clear
mg: Fafao

en: Dashboard
mg: Takela fitantanana
