Mail Safety (2.1.0) - en to vi translation catalogue (15 entries)

en: delete
vi: xoá

en: Delete
vi: Xóa

en: Subject
vi: Tiêu đề

en: none
vi: không có

en: Settings
vi: Thiết lập

en: View
vi: Xem

en: Mail
vi: Thư

en: To
vi: Đến

en: Details
vi: Chi tiết

en: Key
vi: Khóa

en: Clear
vi: Dọn dẹp

en: Are you sure you want to delete this mail?
vi: Bạn có chắc muốn xóa thư này?

en: Delete mail
vi: Xóa thư

en: Dashboard
vi: Trang tổng hợp

en: Date sent
vi: Ngày gửi
