Mail Safety (2.2.0) - en to bs translation catalogue (7 entries)

en: delete
bs: obriši

en: Delete
bs: Briši

en: Subject
bs: Naslov

en: none
bs: ništa

en: Settings
bs: Postavke

en: View
bs: Pregled

en: Details
bs: Detalji
