Mail Safety (2.2.0) - en to da translation catalogue (13 entries)

en: delete
da: slet

en: Delete
da: Slet

en: Subject
da: Emne

en: none
da: ingen

en: Settings
da: Indstillinger

en: View
da: Vis

en: Mail
da: E-mail

en: Module
da: Modul

en: Never
da: Aldrig

en: To
da: Til

en: Details
da: Detaljer

en: Key
da: Nøgle

en: Clear
da: Ryd
