Mail Safety (2.2.0) - en to fil translation catalogue (9 entries)

en: delete
fil: tanggalin

en: Delete
fil: Tanggalin

en: Subject
fil: Paksa

en: none
fil: wala

en: Settings
fil: Mga pagtatakda

en: View
fil: Tingnan

en: To
fil: Para kay

en: Key
fil: Susi

en: Dashboard
fil: Dashbord
