Mail Safety (2.2.0) - en to hi translation catalogue (12 entries)

en: delete
hi: मिटाएँ

en: Delete
hi: मिटायें

en: Subject
hi: विषय

en: none
hi: कोई नहीं

en: Settings
hi: स्थापनायें

en: View
hi: देखें

en: Mail
hi: मेल

en: Module
hi: मॉड्यूल

en: Never
hi: कभी नहीं,कदापि नहीं

en: To
hi: को

en: Details
hi: विस्तृत सूचना

en: Clear
hi: साफ़ करें
