Mail Safety (2.2.0) - en to kk translation catalogue (9 entries)

en: delete
kk: Өшіру

en: Delete
kk: Өшіру

en: Subject
kk: Тақырыбы

en: none
kk: көрсетілмеген

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: View
kk: Қарау

en: Never
kk: Ешқашан

en: To
kk: Қайда

en: Details
kk: Мәліметтер
