Mail Safety (2.2.0) - en to sq translation catalogue (9 entries)

en: delete
sq: fshij

en: Delete
sq: Fshij

en: Subject
sq: Subjekti

en: none
sq: asnjë

en: Settings
sq: Rregullimet

en: View
sq: Shfaq

en: Never
sq: Asnjëherë

en: To
sq: Për

en: Details
sq: Hollësi
