Mail Safety (2.2.0) - en to tr translation catalogue (14 entries)

en: delete
tr: sil

en: Delete
tr: Sil

en: Subject
tr: Konu

en: none
tr: hiçbiri

en: Settings
tr: Ayarlar

en: View
tr: Görüntüle

en: Mail
tr: Posta

en: Module
tr: Modül

en: Never
tr: Asla

en: To
tr: Kime

en: Details
tr: Ayrıntılar

en: Key
tr: Anahtar

en: Clear
tr: Temizle

en: Dashboard
tr: Pano
