Mail Safety (2.1.0) - en to hr translation catalogue (13 entries)

en: delete
hr: ukloni

en: Delete
hr: Ukloni

en: Subject
hr: Naziv

en: none
hr: ništa

en: Settings
hr: Postavke

en: View
hr: Pregled

en: Mail
hr: E-pošta

en: Module
hr: Modul

en: To
hr: Za

en: Details
hr: Detalji

en: Key
hr: Ključ

en: Clear
hr: Očisti

en: Dashboard
hr: Nadzorna ploča
