Mail Safety (2.1.0) - en to pa translation catalogue (7 entries)

en: delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Subject
pa: ਵਿਸ਼ਾ

en: none
pa: ਕੋਈ ਨਹੀਂ

en: View
pa: ਵੇਖੋ

en: To
pa: ਵੱਲ

en: Details
pa: ਵੇਰਵਾ
