Mail Safety (2.1.0) - en to pt translation catalogue (14 entries)

en: delete
pt: apagar

en: Delete
pt: Apagar

en: Subject
pt: Assunto

en: none
pt: nenhum

en: Settings
pt: Configurações

en: View
pt: Ver

en: Mail
pt: E-mail

en: Module
pt: Módulo

en: To
pt: Para

en: Details
pt: Detalhes

en: Key
pt: Chave

en: Clear
pt: Limpar

en: Dashboard
pt: Painel

en: Mail Safety
pt: Segurança de email
